TRENRU
Yönetim Kurulu Başkanımızdan

Yönetim Kurulu Başkanımızdan

Yönetim Kurulu Başkanımızdan:

Yönetim Kurulu Başkanımızdan

Merhaba,

Yaratıcı fikirler ve yenilikçi çözümlerin odak noktası olan yeni bir sektörde, yeni markamız Vigo ile tüketicilerin karşısında olmaktan mutluyuz.
1986 yılından itibaren ısıtma sektöründe faaliyet gösteren Mastaş ilk olarak dilimli çelik radyatör,daha sonra panel radyatör ve son olarak elektrikli ısıtıcılar ile sektördeki yerini almıştır.

2010 yılında Türkiye'de ilk kez üretilen elektrikli konvektör ısıtıcıların yanında diğer elektrikli ısıtıcı çeşitleri de aynı yıl Libya, Bosna, Azerbaycan, Rusya ve Türkmenistan'a ihraç edilmiştir. Halen mevcut ülkelerin yanısıra Almanya, Kuveyt, Yunanistan, Kazakistan, Hırvatistan, Irak, İran, Makedonya, Özbekistan ve Kıgızistan dahil toplam 15 ülkeye ihraç edilmektedir. 

Panel Radyatör sektörünün önde gelen üreticisi olarak son yıllarda, hem yurtiçinde hem de yurtdışında markamızı daha da güçlendirmiş bulunmaktan son derece mutluyuz.

Sahip olduğumuz markaları daha da yukarılara taşıyacak çalışanlarımızı ve satış ortaklarımızı bu büyüyen ailede görmekten mutluluk duyacağız.

Sevgi ve Saygılarımla
Mehmet Fikri Ünal
Yönetim Kurulu Başkanı