TRENRU
Turbo Ayak Isıtıcısı

Turbo Ayak Isıtıcısı

Turbo Ayak Isıtıcısı:

Turbo Ayak Isıtıcı | Bilgi

 

Kişisel Isınma Keyfi

Turbo modu ve güçlü fanıyla sadece ayakları değil tüm bedeni ısıtan Vigo Turbo Ayak Isıtıcı'nın güçlü sıcağı, ayaklarınızı yerden kesecek. Uzaktan da kumanda edilebilen bu konforlu ürün, sizin varlığınızı hissettiğinde devreye girip, kullanmadığınızda ise otomatik olarak kapanıyor ta ki siz tekrar ihtiyaç duyana kadar. 

Maksimum Güvenlik, Minimum Harcama

Tüm ürünlerinde olduğu gibi enerjinin en yüksek verimlilikte kullanımını öngören Vigo, ısınırken fatura düşünme derdini de bitiriyor.

Tüm diğer İvigolar'da olduğu gibi yeni İvigolar'da da güvenlik en öncelikli etken. Ürünlerde, devrilme emniyeti, su geçirmeme, aşırı ısınmada otomatik kapanma gibi güvenlik önlemleri bulunuyor.

İvigo, tüm yaşam alanları için yatırım maliyeti gerektirmeyen, enerjiyi %100 verimlilikte kullanan, montajı ve kullanımı kolay, taşınabilir, konforlu, ekonomik ve estetik ısınma çözümleri sunuyor.

 

EMI 750 Fanlı Ayak Isıtıcı

* Kendiliğinden kapanıp açılabiliyor.

* Varlık algılama sistemi ile 30 dk. boyunca kullanılmadığında otomatik olarak kapanıyor, tekrar dokunulduğunda yeniden çalışmaya başlıyor.

* İlk açılışta “turbo mod”da çalıştırılırsa 4 saat çalışıp, sonra düşük moda geçer, hala kullanılmıyorsa yarım saat sonra kapanır.

* Ekonomik.

* Güvenli.

* 3’lü emniyet sistemi var. 

* Ters çevrildiğinde çalışmıyor. 

* Isıtma gücü yüksek,

* İç yüzeyinde metal koruması ile  100 kg’a kadar ağırlık taşıma kapasitesi var.

* Su geçirmez. (Üzerine su dökülme durumlarında)

* Aşırı ısınma durumunda kendini kapıyor. (65 dereceden sonra ısıyı kesiyor)

* Çıplak ayakla basılmamalı.

* Fanlı olduğu için sadece ayak değil, tüm vücudu ısıtıyor.

* 750 Watt güce sahip.

* Rakibi ve alternatifi yok.

* Kumandalı ve kumandanın kullanımı oldukça basit.

* Açıldıktan sonra ilk 30 dakika çalışır sonra üzerine basılmadıkça çalışmaz.

* 3 kademede çalışabiliyor.

* Sessiz çalışıyor.

* Koku yapmıyor.

* Üzerinde ayakta durulmaz. Koltuk vb. üzerine oturup, ayakların üst yüzeye konulması için tasarlanmıştır.

* Bu ürün incelemeli patentlidir.

  • Turbo Ayak Isıtıcısı
  • Turbo Ayak Isıtıcısı
  • Turbo Ayak Isıtıcısı
  • Turbo Ayak Isıtıcısı
  • Turbo Ayak Isıtıcısı
  • Turbo Ayak Isıtıcısı
  • Turbo Ayak Isıtıcısı
  • Turbo Ayak Isıtıcısı
  • Turbo Ayak Isıtıcısı

Turbo Ayak Isıtıcı | Isı Çıkışları ve Ağırlık

 

 

TEKNİK ÖZELLİKLER

TIP

EMI750

EN                                                                                                  mm

440

BOY                                                                                               mm

540

DERİNLİK                                                                                        mm

140

AĞIRLIK                                                                                          kg

5,87

ELEKTRİK GÜCÜ                                                                               W

750

GERİLİM                                                                                          V

220

AKIM                                                                                               A

2,27

FREKANS                                                                                         Hz

50

FAN

Var

KABLO BOYU                                                                                    m

1,8

KORUMA SINIFI

1

VARLIK ALGILAMA ÖZELLİĞİ

Var

AŞIRI SICAKLIK KORUMA TERMOSTATI

Var

ENERJİ SEVİYESİ GÖSTERGESİ

Var

SU SIÇRAMASINA KARŞI KORUMA                                                     (IP)

IP24

RENK SEÇİMİ                                                                                 (X)

Gri

 

 

 

 

 

 

• Turbo Ayak Isıtıcıları’nının gerilimi 220V‘a ayarlanmıştır. Bu bakımdan ayak ısıtıcısını sadece belirtilen gerilimdeki alternatif akım (AC) ile kullanınız.

• Turbo Ayak Isıtıcısı’nı mutlaka topraklı prizde kullanınız. Topraklama yapılmadan kullanılması halinde ortaya çıkabilecek zarar ve kazalardan firmamız sorumlu olmayacaktır.

• Turbo Ayak Isıtıcısı’nı kullanma kılavuzunda belirtilen kurallara uygun şekilde kullanınız. Daima ısıtıcınızı yere yatay pozisyonda ve elektronik gösterge paneli üstte kalacak şekilde kullanınız. Dikey ya da ters şekilde asla kullanmayınız.

• Turbo Ayak Isıtıcısı’nı uzun süre çalıştırmadığınız zamanlarda ve temizlik öncesi fişini prizden çıkarınız. 

• Turbo Ayak Isıtıcısı kablosunu hareketin yoğun olduğu alanlardan uzak tutunuz. Aksi halde kişilerin takılıp düşmesine sebebiyet verebilir.

• Turbo Ayak Isıtıcısı’nı  taşıma ve kullanım sırasında darbe ve çarpmalara karşı koruyunuz.

• Turbo Ayak Isıtıcısı’nı ayak ısıtma amacı dışında kullanmayınız. Üzerine bez koymayınız, örtmeyiniz. 

• Turbo Ayak Isıtıcısı’nın üzerine terlik, ya da ayakkabı ile basınız, çıplak ayak ile basmayınız ve ısıtıcı üzerine oturmayınız.

• Turbo Ayak Isıtıcısı’nı yanıcı ve parlayıcı maddelerin (gaz, benzin ve diğer yanıcı maddeler) kullanıldığı ve depolandığı alanlarda kullanmayınız.

• Turbo Ayak Isıtıcısı’nı ıslak veya nemli zemin üzerinde kullanmayınız, sıvı içerisine daldırmayınız veya cihazın içerisine sıvı girmesine engel olunuz. Aksi halde elektrik çarpmasına neden olabilir.

• Turbo Ayak Isıtıcısı fişli kablosunu olabilecek gerilme ihtimallerine karşı paylı bırakınız. Cihazınızın kablosundan çekerek fişi prizden çıkarmayınız.

• Turbo Ayak Isıtıcısı’nı asla ıslak elle çalıştırmayınız. Cihazı çalıştırmadan, cihazın düğmelerine basmadan veya prize dokunmadan daima ellerinizin kuru olmasına dikkat ediniz.

• Bu cihaz güvenlikleri, yetkili bir kişi tarafından gözetim altında tutulmadıkları ya da cihazın nasıl kullanılacağına dair gerekli talimatları almadıkları sürece fiziksel, duyusal ya da ruhsal açıdan kısıtlı yeteneklere sahip ya da deneyimleri ve/veya bilgileri yetersiz kişiler (çocuklar dahil) için üretilmemiştir. Cihazla oynamadıklarından emin olmak için çocuklar gözetim altında tutulmalıdır.

• Turbo Ayak Isıtıcısı’nı şebeke bağlantısı için kullandığınız uzatma kablosu, zaman ayarlayıcı vb. elemanların uygun akım değerlerinde olanlarını kullanınız.

• Turbo Ayak Isıtıcısı’nı kağıt, kumaş vb. yanıcı malzemelerden uzak tutunuz. 

• Turbo Ayak Isıtıcısı’nı taşımadan önce düğmesini kapatıp fişten çektikten sonra soğumasını bekleyiniz. Cihaz soğuduktan sonra taşıma işlemini yapınız.

• Turbo Ayak Isıtıcısı’nın kablosunu halı veya kilimlerin altlarında tutmayınız.

• Aynı prize bağlı olarak birden fazla cihazı bir arada kullanmayınız.

• Turbo Ayak Isıtıcısı kullanım esnasında ısınır. Yanmaktan korunmak için sıcak yüzeylere temastan kaçınınız.

• Cihazı küvet, lavabo, duş ve havuz yakınında kullanmayınız.

• Turbo Ayak Isıtıcısı’nı kullanırken mevcut yasalarla belirlenmiş yangın güvenlik kurallarına uyunuz. Cihazın perde vb. eşyalar ile arasında en az 1 mt mesafe olmasına dikkat ediniz.

• Turbo Ayak Isıtıcısı şebeke kablosu (fişli kablo) değişmesi gerektiğinde 10A, 250 Volt, 1.8m, (IEC13) teknik özelliklere sahip fişli bir kablo ile değiştiriniz. Değişim konusunda mutlaka yetkili bir elektrikçiye danışınız.

• Turbo Ayak Isıtıcısı’nda  meydana gelebilecek bir arıza durumunda VİGO Müşteri Hizmetleri’ne başvurunuz. Bu esnada cihazınızı çalıştırmayın.

• Isınan, koku yapan ve korozyona uğramış prizleri derhal değiştiriniz ve şüpheli durumlarda mutlaka yetkili bir elektrikçiye danışınız. 


 

Turbo Ayak Isıtıcı | Garanti


1. Garanti süresi, malın teslim tarihinden itibaren başlar ve 2 yıldır.


2. Malın bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı Firmamızın garanti kapsamındadır.


3. Malın garanti süresi içerisinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre garanti süresine eklenir. Malın tamir süresi en fazla 30 iş günüdür. Bu süre, mala ilişkin arızanın servis istasyonuna, servis istasyonunun olmaması durumunda, malın satıcısı, bayii, acentası, temsilciliği, ithalatçısı veya imalatçısı-üreticisinden birisine bildirim tarihinden itibaren başlar. Malın arızasının 15 gün içerisinde giderilememesi halinde imalatçı imalatçı-üretici veya ithalatçı malın tamiri tamamlanıncaya kadar, benzer özelliklere sahip başka bir malı tüketicinin kullanımına tahsis etmek zorundadır.

4. Malın garanti süresi içerisinde gerek malzeme ve işçilik, gerekse montaj hatalarından dolayı arızalanması halinde, işçilik masrafı, değiştirilen parça bedeli ya da başka herhangi bir ad altında hiçbir ücret talep etmeksizin tamiri yapılacaktır.


5. Tüketicinin onarım hakkını kullanmasına rağmen malın;
Tüketiciye teslim edildiği tarihten itibaren, belirlenen garanti süresi içinde kalmak kaydıyla, bir yıl içerisinde; aynı arızanın ikiden fazla tekrarlanması veya farklı arızaların dörtten fazla meydana gelmesi veya belirlenen garanti süresi içerisinde farklı arızaların toplamının altıdan fazla olması unsurlarının yanı sıra, bu arızaların maldan yararlanamamayı sürekli kılması,
Tamiri için gereken azami sürenin aşılması,
- Firmanın servis istasyonunun, servis istasyonunun mevcut olmaması halinde sırasıyla satıcısı, bayii, acentesi temsilciliği ithalatçısı veya imalatçı-üreticisinden birisinin düzenleyeceği raporla arızanın tamiri mümkün bulunmadığının belirlenmesi, durumlarında tüketici malın ücretsiz değiştirilmesini, bedel iadesi veya ayıp oranda bedel indirimi talep edebilir.


6. Malın kullanma kılavuzunda yer alan hususlara aykırı kullanılmasından kaynaklanan arızalar garanti kapsamı dışındadır.


7. Garanti Belgesi ile ilgili olarak çıkabilecek sorunlar için Sanayi ve Ticaret Bakanlığı Tüketicinin ve Rekabetin Korunması Genel Müdürlüğü’ne başvurulabilir.

 

ISO9001:2015   EN 60335-1:2012, EN 60335-2-81:2003 

Müşteri Destek Hattı 444 5 427